Nike Park III Knit Jr

TOP 28 v kategorii Fotbalové šortky

Nike Park III Knit Jr

Knit Nike JR Short Park III * juniorské šortky * nemají vnitřní prokluz * nemají kapsy * elastický pas a stahovací šňůrka pro nastavení * vyrobeno v technologii DRI-FIT /...
Doporučená nabídka Allegro.cz

Skladem • Více variant99 Kč94 % • 27 794×recenzíDalší informace
Skladem • Více variant89 Kč97 % • 80 212×recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace

Značka
Materiál
100 % polyester (recyklovaný)

• kvalitní
  • , zakoupeno v Sportisimo

Můj syn je velice spokojený a proto mám i já radost. Máte veliký výběr značek a jejich produktu za dostupné ceny a to i pro nás obyčejný občany.

Značka
Materiál
100 % polyester (recyklovaný)

Knit Nike JR Short Park III

• juniorské šortky * nemají vnitřní prokluz
  • nemají kapsy
  • elastický pas a stahovací šňůrka pro nastavení
  • vyrobeno v technologii DRI-FIT / odvádí pot ven
  • složení: 100% polyester
  • modrá barva

Šortky Nike Dri-FIT Park III jsou vyrobeny z materiálu odvádějícího vlhkost, který tě udrží v suchu a pohodlí.

Elastický pas má síťovanou podšívku pro prodyšnost.

Technologie Dri-FIT vás udrží v suchu a pohodlí a umožní vám soustředit se.

Pružný pas se síťovanou podšívkou zajišťuje prodyšnost.

• kvalitní